Aula Int. Plus 2 Ed.hibrída L. del alumno + Acces Code

8233

 

  •  31 May 2022
  •  DIFUSION
  •  Spanish
  •  9788419236067
0.00
Fiyatı düşünce haber ver
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Las Nuevas ediciones híbridas, se componen de un libro del alumno + un código de acceso de 12 meses al entorno digital de ese manual en nuestras plataformas campus.difusion o espace virtuel. Con el código, el estudiante puede acceder a todos los recursos digitales del manual y al cuaderno de ejercicios. El estudiante puede también usar otros muchos recursos y funcionalidades de las nuevas plataformas, como participar de modo equiparable a como lo hacen en clases presenciales, comunicarse de una manera eficaz con el profesor/a quien le asigna las tareas, le corrige y le comenta además del seguimiento de sus progresos. Aprovechan todo el potencial de la enseñanza online gracias, entre otras, a la funcionalidad de videoconferencia por Zoom.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Siparişiniz MNG Kargo ile Türkiye`nin her yerine gönderilmektedir. Siparişlerin maksimum gönderim süresi 3 iş günüdür. Gün içinde saat 12.00` den önce gelen siparişler genelde aynı gün kargolanmaktadır. Siparişiniz sonrasında bizimle iletişime geçmeniz halinde kargolanma süresini tam olarak öğrenebilirsiniz.

KARGOLANMIŞ, TESLİM EDİLMİŞ ve PAKETİ AÇILMIŞ ÜRÜNLERDE** İADE YOKTUR.

**ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Ürün Değerlendirmeleri
Aula Int. Plus 2 Ed.hibrída L. del alumno + Acces Code için kullanıcı değerlendirmeleri
İlk Değerlendiren Sen Ol
Değerlendirme yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir
__TOTAL_RATE_AVG__
5
__FIVE_RATING_COUNT__ oy
4
__FOUR_RATING_COUNT__ oy
3
__THREE_RATING_COUNT__ oy
2
__TWO_RATING_COUNT__ oy
1
__ONE_RATING_COUNT__ oy
    __IMAGED_COMMENT_BADGES__
Resimli değerlendirmeler (__RECORD_WITH_IMAGE_COUNT__)
Tüm değerlendirmeler (__RECORD_ALL_COUNT__)
__COMMENT_RATING__
__COMMENT_DATE__
__CUSTOMER_NAME__
  • __COMMENT_THUMBNAIL_IMG__
__COMMENT_TEXT__
Değerlendirme faydalı oldu mu?
Daha Fazla Yükle (Yükleniyor)

ÖNERİLEN ÜRÜNLER