Aula Internacional Nueva edición 1

BK000147

0.00
Fiyatı düşünce haber ver
Ürün Detayı
Ürün Detayı

El curso de espanol orientado a la acción que hace del aula el contexto perfecto para el aprendizaje d la lengua... por su variedad de actividades, que tienen en cuenta los diferentes estilos de aprendizaje ; por su equilibrio entre el trabajo de comprensión, de producción y de interacción ; por su tratamiento de la gramática, riguroso y significativo ; por su lenguaje gráfico claro y atractivo ; porque ofrece numerosos documentos auditivos ; porque cada unidad didáctica incorpora un video ; porque se complementa con una plataforma de recursos digitales. Aula internacional Nueva edición es un manual compacto ; es decir, en un mismo volumen se incluyen : el libro del alumno ; el cuaderno de ejercicios (Más ejercicios) ; un CD con las audiciones ; un extenso resumen gramatical (Más gramática) ; una completa tabla de verbos regulares e irregulares. 

 

Not: online cod içermemektedir.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Siparişiniz MNG Kargo ile Türkiye`nin her yerine gönderilmektedir. Siparişlerin maksimum gönderim süresi 3 iş günüdür. Gün içinde saat 12.00` den önce gelen siparişler genelde aynı gün kargolanmaktadır. Siparişiniz sonrasında bizimle iletişime geçmeniz halinde kargolanma süresini tam olarak öğrenebilirsiniz.

KARGOLANMIŞ, TESLİM EDİLMİŞ ve PAKETİ AÇILMIŞ ÜRÜNLERDE** İADE YOKTUR.

**ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Ürün Değerlendirmeleri
Aula Internacional Nueva edición 1 için kullanıcı değerlendirmeleri
İlk Değerlendiren Sen Ol
Değerlendirme yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir
__TOTAL_RATE_AVG__
5
__FIVE_RATING_COUNT__ oy
4
__FOUR_RATING_COUNT__ oy
3
__THREE_RATING_COUNT__ oy
2
__TWO_RATING_COUNT__ oy
1
__ONE_RATING_COUNT__ oy
    __IMAGED_COMMENT_BADGES__
Resimli değerlendirmeler (__RECORD_WITH_IMAGE_COUNT__)
Tüm değerlendirmeler (__RECORD_ALL_COUNT__)
__COMMENT_RATING__
__COMMENT_DATE__
__CUSTOMER_NAME__
  • __COMMENT_THUMBNAIL_IMG__
__COMMENT_TEXT__
Değerlendirme faydalı oldu mu?
Daha Fazla Yükle (Yükleniyor)

ÖNERİLEN ÜRÜNLER