Essential Grammar in Use With Answers + CD-ROM

BK000002

 

ESSENTIAL GRAMMAR IN USE (Fourth Edition)

  • Kağıt Kapak: 320 sayfa
  • Yayıncı: Cambridge; 4. baskı (5 Ocak 2015)
  • Dil: İngilizce
  • ISBN-10: 1107480558
  • ISBN-13: 978-1107480551
0.00
Fiyatı düşünce haber ver
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Anlaşılır örnekler ve takibi kolay alıştırmalar kullanarak, kullanımda en çok satan Essential Grammar’ın bu yeni, tam renkli baskısı, başlangıç seviyesindeki bir öğrencinin ihtiyaç duyduğu tüm dilbilgisi alanlarını kapsayarak öğrenmeyi kolaylaştırır.

Sol sayfada anlaşılır açıklamalar ve sağda excercise alıştırmaları bulunan iki sayfalık üniteler yer alır.Çalışma Kılavuzu, sizin için en çok kullanılan dil noktalarını bulmanıza yardımcı olarak bu kitabı kendi kendinize çalışmak için ideal hale getirir.

Yeni CD-ROM, Supplementary Exercises PDF ile size zor alanlarla ilgili ekstra pratik sağlar.Ayrıca size her ünite için daha fazla alıştırma sağlayan yüzlerce exercise alıştırması sunar. Çeşitli oyunlar ve egzersizler öğrenmeyi eğlenceli hale getirir. Kendi testlerinizi yapın: Pratik yapmak istediğiniz alanları test etmek için 600'ün üzerinde dil bilgisi sorusu arasından seçim yapın. Ses kayıtları ekstra dinleme ve telaffuz pratiği sağlar.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Siparişiniz MNG Kargo ile Türkiye`nin her yerine gönderilmektedir. Siparişlerin maksimum gönderim süresi 3 iş günüdür. Gün içinde saat 12.00` den önce gelen siparişler genelde aynı gün kargolanmaktadır. Siparişiniz sonrasında bizimle iletişime geçmeniz halinde kargolanma süresini tam olarak öğrenebilirsiniz.

KARGOLANMIŞ, TESLİM EDİLMİŞ ve PAKETİ AÇILMIŞ ÜRÜNLERDE** İADE YOKTUR.

**ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Ürün Değerlendirmeleri
Essential Grammar in Use With Answers + CD-ROM için kullanıcı değerlendirmeleri
İlk Değerlendiren Sen Ol
Değerlendirme yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir
__TOTAL_RATE_AVG__
5
__FIVE_RATING_COUNT__ oy
4
__FOUR_RATING_COUNT__ oy
3
__THREE_RATING_COUNT__ oy
2
__TWO_RATING_COUNT__ oy
1
__ONE_RATING_COUNT__ oy
    __IMAGED_COMMENT_BADGES__
Resimli değerlendirmeler (__RECORD_WITH_IMAGE_COUNT__)
Tüm değerlendirmeler (__RECORD_ALL_COUNT__)
__COMMENT_RATING__
__COMMENT_DATE__
__CUSTOMER_NAME__
  • __COMMENT_THUMBNAIL_IMG__
__COMMENT_TEXT__
Değerlendirme faydalı oldu mu?
Daha Fazla Yükle (Yükleniyor)

ÖNERİLEN ÜRÜNLER