Family and Friends 1 Class Book + Workbook + 2 DVDs

BK000034

Family and Friends 2. Baskısı, yepyeni akıcılık, kültür, değerlendirme ve dijital kaynakları öğretmenlerin 1. baskıdan sevdiği özelliklerle birleştiriyor; hızlı tempolu dil, güçlü beceri eğitimi, benzersiz ses bilgisi programı ve kapsamlı test içeriyor.

 

 

ISBN-13 : 978-0194808293

0.00
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Family and Friends  2. Baskısı  destek DVD'si, etkileşimli Çevrimiçi Uygulama, yeni ve güncellenmiş değerlendirme ve test materyalleri ve ek kültür odak bölümleri ile gerçek dünyada akıcılık geliştirme içerir.

 

Etkileşimli alıştırmalar ve resimli sözlük, Öğrenci Sitesinde şu adresten bulunabilir:   https://elt.oup.com/student/familyandfriends/?cc=tr&selLanguage=en

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Siparişiniz MNG Kargo ile Türkiye`nin her yerine gönderilmektedir. Siparişlerin maksimum gönderim süresi 3 iş günüdür. Gün içinde saat 12.00` den önce gelen siparişler genelde aynı gün kargolanmaktadır. Siparişiniz sonrasında bizimle iletişime geçmeniz halinde kargolanma süresini tam olarak öğrenebilirsiniz.

KARGOLANMIŞ, TESLİM EDİLMİŞ ve PAKETİ AÇILMIŞ ÜRÜNLERDE** İADE YOKTUR.

**ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Ürün Değerlendirmeleri
Family and Friends 1 Class Book + Workbook + 2 DVDs için kullanıcı değerlendirmeleri
İlk Değerlendiren Sen Ol
Değerlendirme yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir
__TOTAL_RATE_AVG__
5
__FIVE_RATING_COUNT__ oy
4
__FOUR_RATING_COUNT__ oy
3
__THREE_RATING_COUNT__ oy
2
__TWO_RATING_COUNT__ oy
1
__ONE_RATING_COUNT__ oy
    __IMAGED_COMMENT_BADGES__
Resimli değerlendirmeler (__RECORD_WITH_IMAGE_COUNT__)
Tüm değerlendirmeler (__RECORD_ALL_COUNT__)
__COMMENT_RATING__
__COMMENT_DATE__
__CUSTOMER_NAME__
  • __COMMENT_THUMBNAIL_IMG__
__COMMENT_TEXT__
Değerlendirme faydalı oldu mu?
Daha Fazla Yükle (Yükleniyor)

ÖNERİLEN ÜRÜNLER